Hareket Sensörü

Ayna içinde bulunan hareket sensörüyle misafirlerinizi şaşırtın

MirrorArt Ayna TV’lerde yer alan hareket algılayıcı sensör teknolojisi ile aynanıza birisi yaklaştığında TV ekranı otomatik olarak açılır.

Hareket algılayıcı sensörün tetiklenme mesafesini ayarlayabilir, farklı uzaklıklara göre sensörün aktif olmasını sağlayabilirsiniz.

Hareket algılayıcı sistemi isterseniz farklı bir kaynağa entegre edebilir, farklı kaynaklardaki etkileşimlere göre sistemi tetikleyebilirsiniz. Örneğin Ayna Tv’nizi otomatik kapı sistemine entegre ettiğinizde kapı açıldığı anda ekranda görüntüler oynamaya başlar.

Ayna Teknolojisi

Sıradan Aynalar Yerine Prolitik Kaplama Teknolojisi

MirrorArt Ayna TV ürünlerinde klasik aynalarda kullanılan sır yerine özel Prolitik Kaplama Teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknoloji sayesinde arkadan ışık veya görüntü aldığında normal bir şeffaf camdan hiçbir farkı olmayan ayna, ışık kaynağı veya görüntü kesildiğinde standart bir aynaya dönüşmektedir.

Televizyonunuzu kapattığınızda aynanın arkasında bir ekran olduğu izlenimi verecek hiçbir iz kalmamaktadır.

Uluslararası ASTM C1376 (Standard Specification for Pyrolytic and Vacuum Deposition Coatings on Flat Glass) standartlarına göre üretilen özel yansıtma teknolojili MirrorArt Ayna TV’ler %82 gibi çok yüksek bir ışık geçirgenliği ile optik ve estetik açıdan mükemmel görüntü kalitesi sunmaktadır

Menü