MirrorArt Live

MirrorArt Live, Ayna TV’niz için sunulan ücretsiz bir akıllı uygulamadır.

Ayna TV içerisinde entegre olarak çalışan MirrorArt Live uygulaması ile uzaktan kumandadan video, fotoğraf, animasyon, saat, takvim, hava durumu, özel yazılar gibi zengin multimedya içerikleri oynatabilirsiniz.

MirrorArt Live uygulaması sayesinde oturma odası, salon, lobi, resepsiyon ve daha birçok farklı alana konumlandırılan Ayna TV’ler, klasik TV yayını yerine zengin içeriklerle donatılmış bir akıllı TV’ye dönüşür.

MirrorArt Live uygulamasını kumandanızdan çalıştırdığınızda, zengin içerikleri ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde misafirlerinizi şaşırtabilir, bulunduğunuz ortamı daha eğlenceli bir hale dönüştürebilir ve onlarla da iyi vakit geçirebilirsiniz.

MirrorArt Live uygulaması Ayna TV içerisine entegre edilen bir medya oynatıcısıdır ve tüm TV modelleri ile uyumlu çalışır. Uygulama kullanıma hazır bir şekilde gelir ve normal TV’nizi Ayna TV’ye dönüştürdükten sonra TV’nizin giriş kaynağını medya oynatıcıya geçirdiğinizde çalışmaya başlar. Üzerinde yüklü ve kullanıma hazır ekstralar sayesinde ayrıca bir kurulum yapmanıza gerek kalmaz. Çalıştırmak için TV’nizin giriş kaynağını değiştirmeniz yeterlidir.

ÖZELLİKLER

MirrorArt Live Video

MirrorArt Live Video modülü sayesinde kumandanız yardımıyla medya oynatıcı içerisinde bulunan videoları açarak bulunduğunuz ortamı daha eğlenceli bir hale dönüştürebilirsiniz.

MirrorArt Live Video, içeriğinde yüksek kaliteli ve farklı türden birçok video barındırır bu sayede misafirlerinizle hoş vakit geçirmenize yardımcı olur. MirrorArt Live Video modları sayesinde isterseniz ayna TV’nizden bir şömine görüntüsü açabilir, isterseniz manzara ve doğa videoları oynatabilir veya su altı, akvaryum videoları görüntüleyerek bulunduğunuz ortamı dinlenme alanına dönüştürebilirsiniz.

MirrorArt Live Fotoğraf

MirrorArt Live Fotoğraf seçeneği sayesinde ayna TV’nizi yüksek çözünürlüklü bir tabloya dönüştürebilirsiniz. Medya oynatıcı üzerine önceden yüklenmiş olan farklı türden fotoğrafları slayt gösterisi halinde oynatarak ayna TV’nizi yüksek çözünürlüklü hareketli bir multimedya tablosuna dönüştürün.

MirrorArt Live Fotoğraf modülünde manzara ve doğa fotoğrafları başta olmak üzere farklı coğrafyalardan yüksek çözünürlüklü kareler bulunmaktadır. Kumandanızdan ayna TV’nizi MirrorArt Live moduna geçirerek uygulama menülerinden fotoğraflar moduna geçerek dört farklı fotoğraf kategorisinden dilediğinizi oynatabilirsiniz.

MirrorArt Live Özel Yazılar

MirrorArt Live uygulamasını, “Özel Yazılar” moduna alarak doğum günleri, partiler, kutlamalar, aile yemekleri ve özel günlerde ekrana dilediğiniz türden yazılar yazabilirsiniz.

Ayna TV üzerine yazacağınız özel mesajlar veya karşılama yazıları sayesinde misafirlerinize hoş bir jest yapmanın yanında onları şaşırtabilirsiniz. Partiler, doğum günleri ve kutlamalar gibi özel günlerde mesajları önceden kaydederek tek tuşla ekranda kişiye özel mesajlar gösterebilirsiniz. Bu sayede bulunduğunuz ortamı daha eğlenceli ve kaliteli bir hale dönüştürme zevkini yakalarsınız.

MirrorArt Live Animasyon

MirrorArt Live üzerinde gelen animasyon modu siyah arka plan üzerinde oynatılan farklı animasyonlar ve şekillerden oluşur. Birden çok farklı animasyonla gelen modül üzerinden herhangi bir animasyonu çalıştırdığınızda ayna TV’niz üzerinde çok hoş bir görüntü oluşur.

Modülün özellikle karanlık modda tasarlanmıştır bu sayede ayna üzerinde 3 boyutlu dijital animasyonlar belirir bu da bulunduğunuz ortamı oldukça farklı bir havaya sokar.

MirrorArt Live Uygulamaları

MirrorArt Live Uygulamaları saat, takvim ve hava durumu modüllerinden oluşmaktadır. Hava durumu uygulaması bulunduğunuz konumdaki hava koşullarına göre farklı hava durumu vidosu seçenekleri sunmaktadır.

Ayrıca uygulama içerisinde analog ve dijital olmak üzere iki farklı saat seçenekleriyle aynanıza saat yansıtabilirsiniz. Ayrıca saatlerin aynadaki konumunu kumanda yardımıyla hareket ettirebilir, istediğiniz yerde sabitleyebilirsiniz.

Menü